Během nadcházejícího víkendu bude omezen provoz ve směru z centra na komunikaci 5. května v úseku od nájezdu z Jižní spojky po ulici Ryšavého.
Důvodem omezení je frézování odvodňovacích kanálků vozovky, uvedl ve čtvrtek mluvčí pražského magistrátu Jiří Wolf.
V sobotu 11. prosince se provoz omezí na dva jízdní pruhy a práce budou probíhat od 12.00 do 20.00. V neděli 12. prosince bude provoz omezen na jeden jízdní pruh, práce budou probíhat od 8.00 do 14.00.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz