Zpravodajství

U Moravské Třebové srazilo auto chodce, na místě zemřel

U Moravské Třebové v pátek před šestou hodinou večer srazilo auto chodce. Ten na místě zemřel, uvedla policejní mluvčí Anna Štegnerová.

Nehoda se stala na silnici I/35 u Moravské Třebové směrem na Mohelnici. Starší muž přecházel silnici mimo obec a mimo přechod. Projíždějící auto jej srazilo, muž na místě zemřel. „Muž u sebe neměl doklady, jeho totožnost zatím neznáme,“ uvedla mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:

Silnice z Hřenska do Německa zůstane uzavřena do konce ledna

Policisté nehodu na místě vyšetřují, zkouška na alkohol u řidiče vozu byla negativní. Policie na místě řídí dopravu, jeden jízdní pruh je uzavřený.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz