Krev tuhne v žilách při sledování záběrů z indického Gorakphúru. Místní obyvatele napadl panter.
I Sandokan by měl plné ruce práce s takovou šelmou. Panter běhal u stohu jak smyslu zbavený a vrhal se na lidi.
Zranil devět vesničanů, kteří se ho pokoušeli odchytit. Na videu je vidět i vpravdě obří skok, kterým šel panter jednomu z místních doslova po krku.
Nakonec se dobrá věc podařila a lidem se podařilo pantera zpacifikovat. Divokou šelmu čekala smrt, protože Indové nemohli riskovat další zranění.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz