APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

ŠÍLENÝ ŘIDIČ vjel mezi cyklisty! Masakr odneslo 20 lidí

Zranění utrpělo 20 cyklistů, kteří v brazilském městě Porto Alegre protestovali proti automobilismu. Do jejich poklidného průvodu vjel agresivní řidič.

Hrozivá událost se stala v pátek v Brazílii. Na pravidelnou jízdu proti automobilismu tam jako každý týden vyjela více než stovka milovníků kol, informoval server novinky.cz
 

Zablokovali jednu ze silnic a chtěli tak dát najevo svůj odpor vůči přílišnému používání aut. Jenže to se nelíbilo řidičům, kteří měli stejnou ulicí naplánovanou svou cestu. Jeden z nich neudržel nervy na uzdě a vysokou rychlostí do cyklistů se svým Volkswagenem Golf najel.
 

Zranil tak dvacet cyklistů z nichž devět skončilo v nemocnici. Mezi ostatními propukla panika a přejí si exemplární potrestání řidiče.
 

Majitelem auta je údajně Ricardo José Neif, který se nyní skrývá. Jeden z cyklistů prý před incidentem řidiče žádal, aby se nechoval agresivně. Upozornil ho prý, že jízdy se účastní i děti a staří lidé. Jenže muž prý odsekl, že spěchá, a šlápl na plyn.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz