Zpravodajství

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 slaví další rekord!

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 slaví další rekord!
Zdroj: TV Nova

Krutá pomsta Ley Vágnerové v podání Míši Kuklové Běle Valšíkové, kterou v Ordinaci v růžové zahradě 2 ztvárňuje Zlata Adamovská, zajistila seriálu rekordní podíl na sledovanosti. Včerejší díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zmije útočí sledovalo téměř 2 miliony diváků v cílové skupině 15+. V cílové skupině D 15-54 dosáhla včerejší epizoda podílu na sledovanosti 53,82 %.

Triumf slaví oblíbený seriál TV Nova z lékařského prostředí především u žen ve věku 45 až 54 let. Včerejší epizodu sledovalo 61,99 % divaček v této kategorii u TV obrazovek. V cílové skupině ve věku 15 až 54 let se na seriál dívalo 53,82 % diváků u televizních obrazovek. V cílové skupině D 15+ ho sledovalo 1 998 tisíc diváků.

ČTĚTE TAKÉ:

NOVA válcuje konkurenci! Pomáhají ULICE a TISÍC A JEDNA NOC

Představitelka Ley Vágnerové Míša Kuklová, která usiluje o zničení Běly Valšíkové v podání populární herečky Zlaty Adamovské, je jedním z hlavních příběhů, který věrní diváci tohoto projektu televize Nova sledují. Lea tak finále své kruté pomsty dotahuje do úplného konce. Zda bude zlo v podobě Ley potrestáno a zda se Běla odrazí od úplného dna, na které ji Lea dostane, se dozvíme v následujících dílech.


 

Tiskové odd. TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz