Zpravodajství

SMRT NA SILNICI! Nehodu na Domažlicku nepřežily DVĚ ŽENY!

Dvě mrtvé a dvě zraněné ženy si vyžádala tragická dopravní nehoda v pondělí ráno ve Kdyni na Domažlicku. Jak agentuře Mediafax sdělil operační důstojník hasičů, srazilo se tam nákladní auto s osobním.

"Nehoda se stala naproti benzínové čerpací stanici na výjezdu z Kdyně směrem na Domažlice. Na místě zasahovali záchranáři, včetně vrtulníku Letecké záchranné služby. Silnice je v místě střetu částečně průjezdná," uvedl operační důstojník policie.

ČTĚTE TAKÉ:

NESKUTEČNÉ! Špatné silnice ZAVINÍ ročně přes ČTYŘI STA BOURAČEK!

Na místě zahynuly dvě ženy ve věku 22 a 24 let, další dvě ve věku 27 a 49 let byly zraněny a letecky transportovány do Fakultní nemocnice v Plzni. "Jedna z pacientek utrpěla středně těžká poranění a ještě ji čeká operační zákrok, stav druhé ženy je vážný," řekla agentuře Mediafax mluvčí nemocnice Renata Jenšíková. Podle posledních informací by ale ani jedna z poraněných cestujících neměla být v přímém ohrožení života.

"Pravděpodobnou příčinou bylo nedání přednosti v jízdě," uvedla pro agenturu Mediafax mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

Dvě přeživší ženy okolo dvaceti až pětadvaceti let jsou v nemocnici. Jejich zranění jsou středně těžká. U řidiče, který utrpěl šok, policie provedla zkoušku na alkohol. Zkouška byla negativní.

Nehoda se stala podle vyšetřování tak, že řidička Peugeotu 106 vyjížděla od čerpací stanice na hlavní silnici, a přehlédla zprava jedoucí nákladní automobil MAN. Střet vozidel osobní auto zdemoloval, posádku museli vyprošťovat hasiči.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz