Skupinka Romů vtrhla do hospody, po číšníkovi podle svědků pozadovali výpalné.
Včera večer došlo v jedné ze šluknoských restaurací k potyčce. Podle policie to byla běžná hospodská rvačka, to si ale nemyslí přítomní svědci.
Podle nich napadla skupinka Romů číšníka a požadovala po něm výpalné. Ten jim ho ale odmítnul dát a tak se strhla rvačka. "Případ šetří policie, vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme sdělovat bližší informace," říká děčínský policejní mluvčí Vojtěch Haňka.
Podle mluvčího Haňky se incident obešel bez zranění, policie ho vyšetřuje jako výtržnictví.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz