Zpravodajství

PŘÍŠERNÉ! Vězni znásilňovali čtrnáctiletou dívku!

Brazilská policie vyšetřuje únos nezletilé dívky, kterou po čtyři dny znásilňovali trestanci ve vězení. Informuje o tom v úterý webový portál deníku Daily Mail.

Čtrnáctileté dívce se v sobotu podařilo uniknout z cely, kde byla zavřena spolu s vězni. Dozorci ji předali policii.
 

Školačka vypověděla, že ji unesla a zbila neznámá žena. Následně ji spolu s dalšími dvěma děvčaty odvedli do vězení, které leží jen 42 kilometrů od Belému, metropole severobrazilského státu Pará.
 

Vyšetřovatelé předpokládají, že dívku unesli pasáci, kteří zásobují vězně mladými rukojmími.
 

PSALI JSME:

ODPORNÉ! Deviant chtěl znásilnit OSMILETOU HOLČIČKU! Přiznal se až před soudem
 

"Řekla, že ji znásilnilo několik vězňů, ale nakonec se jí podařilo uniknout," sdělil místní policejní velitel Fabiano Amazonas.
 

Zaměstnanci vězení již podle jeho slov byli potrestáni za nedbalost, které se dopustili. O svá místa přišli jak velitel věznice, tak i jeho 19 podřízených.
 

Brazilská policie se snaží zjistit, kdo dívku unesl a propašoval do cely. Vězení nemá přísný bezpečnostní režim. Trestanci smí káznici opouštět pod podmínkou návratu do večerky. Vězeňská budova není obehnána zdí a její zadní část sousedí s džunglí.
 

Právě Brazílii před několika lety šokoval podobný případ. Tenkrát však do vězení odvedli patnáctiletou dívku sami policisté. Zatkli ji 21. října 2007 ve městě Abaetetuba za vniknutí na cizí pozemek. Téměř měsíc ji pak drželi na policejní stanici v cele s 21 muži, kteří ji mučili, znásilňovali a jíst jí dovolovali jen výměnou za sex. Pálili jí končetiny cigaretami a oholili hlavu, aby ji mohli vydávat za chlapce.
 

Dívčin křik byl slyšet i na ulici před policejní stanicí, nikdo ji však na pomoc nepřispěchal. Na svobodu se dostala až ve chvíli, kdy se o tom, co se odehrává za zdmi policejního střediska, dozvěděl tisk.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz