APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

SMUTNÁ NEHODA! Starší muž (49) spadl z kola, na místě ZEMŘEL!

Po osmé hodině večer havaroval devětačtyřicetiletý cyklista na cyklostezce v Ostravě. Na místě zemřel, uvedla v sobotu policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Cyklista jel na horském kole bez ochranné přilby a v úseku klesání ve směru k řece Odře zřejmě z dosud nezjištěných příčin havaroval a zůstal ležet na cyklostezce.

ČTĚTE TAKÉ

Kamion srazil cyklistu a ujel

"Po osmé hodině večer jen našel kolemjedoucí cyklista, který zavolal pomoc. Lékaři jen konstatovali smrt,“ řekla mluvčí policie. Police vyšetřuje, zda ke smrti cyklisty došlo vlivem pádu nebo v důsledku aktuálního zdravotního stavu.

Policie zároveň žádá svědky nehody, aby se přihlásili na bezplatnou linku 158.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz