Po osmé hodině večer havaroval devětačtyřicetiletý cyklista na cyklostezce v Ostravě. Na místě zemřel, uvedla v sobotu policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
Cyklista jel na horském kole bez ochranné přilby a v úseku klesání ve směru k řece Odře zřejmě z dosud nezjištěných příčin havaroval a zůstal ležet na cyklostezce.
ČTĚTE TAKÉ
"Po osmé hodině večer jen našel kolemjedoucí cyklista, který zavolal pomoc. Lékaři jen konstatovali smrt,“ řekla mluvčí policie. Police vyšetřuje, zda ke smrti cyklisty došlo vlivem pádu nebo v důsledku aktuálního zdravotního stavu.
Policie zároveň žádá svědky nehody, aby se přihlásili na bezplatnou linku 158.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz