Zpravodajství

Muž se ZAPÁLIL nedopalkem cigarety, utrpěl TĚŽKÉ POPÁLENINY!

Muž se ZAPÁLIL nedopalkem cigarety, utrpěl TĚŽKÉ POPÁLENINY!
Zdroj: Mediafax

Dva požáry způsobené nedbalostí kuřáků a jeden založený úmyslně prošetřuje od neděle ostravská policie. Informovala o nich v pondělí policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

V neděli odpoledne hořel sklep domu v Ostravě-Hrabůvce, v němž spal devětatřicetiletý muž. "Při požáru byl velmi těžce zraněn. Usnul a pravděpodobně od cigarety zahořela matrace. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro zločin těžké ublížení z nedbalosti," uvedla mluvčí. Záchranáři při vyšetření zraněného muže zjistili rozsáhlé popáleniny II. až III. stupně na více částech těla.


"Za dalším požárem v neděli krátce před 2.30 hodinou v bytě v Ostravě-Zábřehu je rovněž nedbalost a nedopalek cigarety. Do nemocnice záchranáři transportovali třináctiletou dívku a ženu ve věku 58 let. Starší žena se měla nadýchat zplodin hoření," dodala mluvčí. Osmapadesátiletá žena má navíc podle mluvčího moravskoslezských záchranářů Lukáše Humpla popáleniny obličeje, zad a ruky.


Policie prověřuje i požár, který byl zřejmě založen úmyslně. V neděli po druhé hodině ranní někdo zapálil v Ostravě rodinný dům v rekonstrukci. Při ohledání místa policie zajistila stopy.

Mediafax/tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz