Zpravodajství

Chlípník Strauss-Kahn zase VYVÁZL, sexuální NAPADENÍ spisovatelky je PROMLČENO!

Francouzská prokuratura zastavila ve čtvrtek vyšetřování bývalého ředitele Mezinárodního měnového fondu Dominiquea Strauss-Kahna z pokusu o znásilnění francouzské spisovatelky, informuje agentura AFP. Důvodem je promlčení.

"Vyšetřování pokusu o znásilnění nemůžeme zahájit pro nedostatek důkazů, fakta pro klasifikaci případu jako sexuální útok jsme nalezli," píše v prohlášení pařížská prokuratura.


Trestný čin sexuální útok má lhůtu promlčení tři roky.

NAPSALI JSME:

Strauss-Kahn si neoddechne! Ze znásilnění ho viní novinářka!


Novinářka a spisovatelka Tristane Banonová Strauss-Kahna tvrdí, že ji Strauss-Kahn v roce 2003 zamkl a napadl v pařížském bytě, když s ním dělala rozhovor. Bývalý šéf MMF přiznal, že po mladé spisovatelce "vyjel", avšak popřel, že by použil násilí. Podle výpovědi Banonové se s ní francouzský politik "pral jako šimpanz v říji" a snažil se z ní servat džíny. Než utekla, musela kopat a křičet.


K žalobě na Strauss-Kahna přistoupila Banonová poté, co se socialista Strauss-Kahn ocitl před newyorským soudem kvůli květnovému obvinění ze znásilnění dvaatřicetileté pokojské Nafissatou Diallové v hotelovém pokoji.

PODÍVEJTE SE:

SVŮDNÍK STRAUSS-KAHN PROMLUVIL ve francouzské televizi!


Strauss-Kahn byl v Americe zatčen na letišti v New Yorku před odletem do Evropy. Putoval do vazby, později byl propuštěn do domácího vězení. Žaloba byla v srpnu stažena kvůli nedůvěryhodnosti údajné oběti. Diallová, původem ze západoafrické Guineje, jej ale stále žaluje u civilního soudu.

Mediafax/tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz