V pražských Nuslích se přiotrávila 36letá žena, společně se svými dětmi oxidem uhelnatým.
Záchranáři vyjížděli v sobotu vpodvečer do pražských Nuslí, kde se oxidem uhelnatým přiotrávily dvě malé děti s matkou. Informace agentury Mediafax potvrdila mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová.
"Otravu jim způsobil plynový ohřívač vody," upřesnila Ernestová.
Po základním ošetření záchranáři převezli 36letou matku s dětmi ve věku 4 a 6 let do nemocnice na Karlově náměstí. "Všichni tři byli při vědomí," dodala mluvčí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz