APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Matka s dětmi se přiotrávila oxidem uhelnatým

Matka s dětmi se přiotrávila oxidem uhelnatým
Záchranka | Zdroj: TV Nova

V pražských Nuslích se přiotrávila 36letá žena, společně se svými dětmi oxidem uhelnatým.

Záchranáři vyjížděli v sobotu vpodvečer do pražských Nuslí, kde se oxidem uhelnatým přiotrávily dvě malé děti s matkou. Informace agentury Mediafax potvrdila mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová.


"Otravu jim způsobil plynový ohřívač vody," upřesnila Ernestová.


Po základním ošetření záchranáři převezli 36letou matku s dětmi ve věku 4 a 6 let do nemocnice na Karlově náměstí. "Všichni tři byli při vědomí," dodala mluvčí.

tn.cz / mediafax / vem

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz