Zpravodajství

Rodiče nechtěli čekat frontu u lékaře, holčička (2) ZEMŘELA!

Mrtvou dceru našla matka v její postýlce. Podle lékaře se dívce protrhla střeva. Rodiče s ní přitom byli u lékaře, ale čekárna ordinace byla plná, a tak odešli.

Dvouletou holčičku našla její matka v bezvědomí. Přivolaný lékař ale dívku prohlásil za mrtvou, pravděpodobně se ji protrhla střeva. Nejstrašnější je, že rodiče mohli celé tragédii zřejmě zabránit.

Dcera Melanie S. z Berlína už několik dní zvracela. Rodiče s ní tedy zašli k lékaři, ten ji však nemohl prohlédnout, protože ordinace byla plná a rodiče nechtěli čekat. Německému deníku Bild to řekl jeden z vyšetřovatelů.

Policie nyní rodiče vyšetřuje pro podezření z ublížení na zdraví s následkem smrti a pětadvacetiletenou matku navíc pro podezření zanedbání péče o svěřenou osobu.

PSALI JSME:

Strašné! Lékařka otrávila svého syna. Pak skočila z okna

O problémech v rodině úřady věděly. Sociální pracovnice už s nimi spolupracovala. Matka měla ještě tři další děti – syna – dvojče mrtvé dívky, čtyřletého chlapce a dvouměsíční mimino.

Podle úřadů se matka o tři děti v tak mladém věku nedokázala správně postarat a potřebovala pomoc, ale nebyl důvod jí děti odebrat.

V krátké době je to už několikáté podezření na selhání německého úřadu sociální peče, které skončilo smrtí dítěte.

tn.cz / muf
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz