APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Vychytralá trojice kradla železo. Řidič auta byl navíc zfetovaný!

Vychytralá trojice kradla železo. Řidič auta byl navíc zfetovaný!
Zdroj: oficiální zdroj

Pražští policisté vypátrali osobní auto, kterým zloději odváželi kradené železo. Řidič byl navíc pod vlivem omamných látek.

Krádež železa z areálu v Potoční ulici na pražském Veleslavíně oznámil svědek na linku 158 před 15. hodinou. Tři muži vytahovali děravým plotem železné pláty a nakládali je do auta.

ČTĚTE TAKÉ:

Desítky Romů přistiženy při krádeži železa

Policisté věděli, že podezřelí odjeli ve vozidle Škoda Forman. Auto napěchované železem vzápětí vypátrali a zastavili v Evropské ulici.

"Trojlístek se policistům ke krádeži doznal. U řidiče navíc policisté zjistili, že vozidlo řídil pod vlivem omamných a psychotropních látek," řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Všichni skončili na policejní služebně pro podezření z trestného činu krádeže. "Řidič bude navíc stíhán pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky," doplnil mluvčí.

tn.cz / mediafax / kos

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz