Inspektor TV Nova

Plzeňský kemp Ostende získal zlatou hvězdu

Autokemp Ostende je ukrytý pod stromy přímo na břehu Velkého Boleveckého rybníka, který patří k nejoblíbenějším místům ke koupání na Plzeňsku.

Kemo je sice jen pár minut autem z centra Plzně, je tam naprostý klid a jako ve městě to tam rozhodně nevypadá. "To je jeden z nejklidnějších kempů, v jakém jsme zatím byli," potvrzuje jeden z návštěvníků.

Ubytovat se můžete ve vlastních stanech nebo karavanech. K dispozici jsou i i různě velké chatky. "Dvoulůžková chatka stojí 380 korun na noc, čtyřlůžková pak 890 korun na noc," vyjmenovává recepční Jana Matoušková.

Najíst se dá v bistru nebo restauraci, pro nákupy mohou lidé do obchodů v okolí. Kdo si chce vařit sám, může zdarma využít třeba velkou kuchyň. A mysleli i na lidi, kteří se špatně pohybují. "Pro tělesně postižené máme bezbariérový přístup na WC, do restaurace, do některých chat a speciálně upravené jsou i kabiny," potvrzuje provozovatel kempu Antonín Hegner.

[IMAGEBOX_1041819]Kemp Stromovka v Českých Budějovicích hvězdu nezískal
[IMAGEBOX_1041819]

Společné sprchy, umývárny a toalety jsou čisté. A perfektně uklizený je i celý kemp. Na cestách jsme neviděli jediný nedopalek nebo papírek. Lidé tu jsou spokojení i s koupáním v rybníku.

Z kempu je možné dostat se hromadnou dopravou nebo autem do historického centra města, muzeí nebo třeba do zoo.

s přispěním Terezy Maixnerové, tn.cz / hru

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz