Inspektor TV Nova

Prázdninový inspektor je u konce, podíval se na všechna tato místa!

Prázdniny končí a s nimi i oblíbená rubrika Televizních novin Prázdninový inspektor. Během léta reportéři televize Nova v rolích inspektorů navštívili desítky míst po celém Česku a zjišťovali, jaké tam mají problémy nebo čím se mohou pochlubit.

Kempy, města, hrady, zámky ale třeba i zoologické zahrady a další turistická místa. Prázdninový inspektor přes léto navštívil 49 známých i neznámých koutů Česka. Udělil devět zlatých, 20 stříbrných a 16 bronzových medailí. Ve čtyřech případech to ale na medaili bohužel nebylo.

Medaile se vyhnula například kempu Pražák nebo kempu Tábořiště, či dokonce i městu Ústí nad Labem. Velké ohlasy vzbudila reportáž o koupališti v Kaplici. Po odvysílání se o něj začali zajímat i městští zastupitelé.

"Tam je vždycky hrozně špinavá, ale fakt špinavá voda,“ řekl inspektorovi jeden z místních.

Související obsah

Další inspektorka zase vyrazila do pražské tržnice Sapa, kde okusila vietnamskou kulturu, jako například tradiční vietnamskou polévku Pho, či ovoce jackfruit. Známá pražská tržnice dostala dokonce stříbrnou medaili.

Inspektoři se vypravili na 22 výletů po českých městech i přírodě. Navštívili místa jako je Lipno, Říp, Krušné Hory, Macocha, Koněpruské jeskyně, Krumlov, Hluboká, Cheb, Vary. Zlatou medaili si vysloužily například Punkevní jeskyně.

Související obsah

Prázdninový inspektoři také poradili, kam si zajít na dobré jídlo i čemu se naopak vyhnout. Ať už se jednalo o cukrárny, kavárny nebo klasické restaurace.

Všechny odvysílané Prázdninové inspektory si můžete znovu prohlédnout zde.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz