Inspektor TV Nova

Kemp Buňkov nedaleko Přelouče: Zlatá hvězda mu unikla o kousek

Prázdninový inspektor si posvítil na autokemp Buňkov nedaleko Přelouče ve východních Čechách. Zlatá hvězda mu unikla jen kvůli pár nedostatkům

Vzhledem k ošklivému počasí vypadá kemp ještě v 11 hodin dopoledne poněkud ospale. Reportér televize Nova proto rovnou zamířil k vodě. Křišťálově čistá sice není, na druhou stranu sinice tam také nejsou a i přilehlá pláž je udržovaná.
 

"Já sem jezdím už od roku 1967, je to nádhera, dobrá parta, skvělý vedoucí, všechno ok,“ říká návštěvník Karel Pik.
 

Důvěřuj, ale prověřuj. Další inspektorovi kroky proto míří na kontrolu ubytování. Stan si v kempu postavíte za 60 korun na noc, k pronájmu jsou ale i dřevěné sruby, maringotky či třeba třílůžkový apartmán s kuchyňkou i sociálním zařízením. Za ten už ale zaplatíte 840 korun. Je však zcela bezbariérový.
 

Příjemným překvapením jsou i sprchy a toalety. Naproti tomu v kuchyňce byste určitě nějaký ten spotřebič navíc uvítali. Komu se ale nechce vařit, za stovku se v kempu do sytosti nají i napije.
 

"Pivo máme za 22, limonádu do půllitru za 15,“ říká provozní bistra Jan Kopecký.
 

[IMAGEBOX_1117095]Kemp u Rožnova pod Radhoštěm obstál, získal stříbrnou hvězdu

[IMAGEBOX_1117095]


"Každý den vaříme jeden druh polévky a tři hotová jídla. Na výběr je pak ještě 40 minutek,“ doplňuje informace provozní restaurace Lucie Jelínková.
 

"Je tady fotbalové hřiště, spolupracujeme s městem, takže jsou k dispozici tenisové kurty či dětský koutek,“ vypočítává možné aktivity ředitel autokempu Buňkov Kamil Hrobař.
 

Přímo v kempu navíc funguje i letní kino a náhodný poradce má tak o výsledku kontroly jasno. "Vím, že rozdáváte hvězdy. Podle toho, co jsem zatím viděl, já bych šel na zlato,“ dodává se smíchem návštěvník kempu.
 

I na našeho inspektora kemp udělal dobrý dojem. Za pár nedostatků ale získal pouze stříbro.
 

fim / s přispěním Jakuba s přispěním Jakuba Bystrzyckého, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Inspektor TV Nova

Důležité Události

Píše se na Deník.cz