Inspektor TV Nova

Kemp Eden v srdci Českého ráje získal zlatou hvězdu

Prázdninový inspektor si dnes posvítil na kemp Eden v samém srdci Českého ráje v Jinolicích. Inspektor nenašel žádné nedostatky, proto bez problémů získal zlatou hvězdu!

Kemp Eden v Jinolicích v samém srdci Českého ráje je jedním z mála českých kempů, u kterého je jedno, jaké je zrovna počasí. Nabízí totiž spoustu možností, jak čas v kempu využít.
 

Ubytovat se tu můžete, buď ve stanu za 70 korun, v karavanu za 80, nebo v chatkách. Můžete si vybrat obyčejnou chatku až po moderní mezonetové.
 

"Je to luxusní chatka. Koupelna, záchod, světlo na čidlo, větrák. Velký prostory. Kolik vás to vyjde? Šestnáct set za noc, čili 200 na jednoho,“ pochvaluje si návštěvnice kempu Olina Chybíková.
 

Vše v kempu je čisté, chatky jsou vymalované. Teplá voda teče okamžitě, když pustíte kohoutek. Můžete si tu za solidní ceny i na koupit. „Na kemp to je docela levný a přijatelný,“ usmívá se zákaznice v obchodě.
 

Pokud se zkazí voda ve známých Jinolických rybnících, není to žádná katastrofa. V kempu jsou dva bazény za 30 korun na celý den. U nich je minigolf i další hřiště. Najdete zde i kryté ohniště.
 

[IMAGEBOX_1124332]Kemp Buňkov nedaleko Přelouče: Zlatá hvězda mu unikla o kousek

[IMAGEBOX_1124332]


Na své si v Edenu přijdou i rybáři, za dvě stovky si tu můžete koupit hostovačku a jít rybařit.
 

I okolí kempu v Jinolicích stojí za to, nedaleko jsou hrady Trosky, Hrubá Skála, Valdštejn, Kost nebo zámek Humprecht.
Navíc si okolí můžete prohlédnout i ze vzduchu. Let pro čtyři stojí 2200 korun.
 

Spousta lidí se do Jinolic ráda vrací. "Já jsem sem jezdil jako dítě, pak jako tatínek a teď jako dědeček,“ usmívá se Ivo Málek.
 

[IMAGEBOX_1117095]Kemp u Rožnova pod Radhoštěm obstál, získal stříbrnou hvězdu

[IMAGEBOX_1117095]


Jeden drobný nedostatek ale Prázdninový inspektor přece jen našel. Chybí tu připojení k internetu. Ale je to na dovolené, neodstatek?
 

V jinolickém kempu Eden inspektor nenašel žádnou chybu, proto bez problémů získal zlatou hvězdu.
 

hmr s přispěním Ivana Berky, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz