Inspektor TV Nova

Autokemp ve Frenštátu pod Radhoštěm získal zlatou medaili

Dnes se prázdninový inspektor TV Nova vydal do Frenštátu pod Radhoštěm, aby se na zoubek podíval místnímu autokempu.

Kemp je zhruba 10 minut pěšky od centra rodiště skokana na lyžích Jiřího Rašky. Hned za branou vstoupíte do oázy klidu s dvaadvaceti dřevěnými chatkami s bezbariérovým přístupem, které překvapí svou vybaveností.

Kromě vlastní koupelny se záchodem a sprchovacím koutem, nabízí všechny chatky pro 2, 4 nebo 8 osob plně vybavenou kuchyň s lednicí.

Pokud ale máte radši divočinu stanu nebo karavanu, ani tak nebudete ochuzeni. "Pro karavanisty je tu zhruba 20 až 25 stání a pro stanaře asi 60 míst,“ informuje o kapacitě autokempu jeho vedoucí Pavel Stachura.

Samozřejmostí jsou přípojky na elektřinu a kohoutky s vodou na každém kroku. Šváby hledal prázdninový inspektor v sociálním zařízení marně, záchody i sprchy se lesknou, toaletního papíru, mýdla a papírových ručníků je dostatek. Sprcha vás vyjde na 15 korun na 8 minut.

"Je to všechno udržované v čistotě, je to uklizené. To nebývá zvykem ve všech kempech. Jsme rádi, vybrali jsme si dobře.“ Pochvalují si místo své dovolené návštěvníci.

Pokud máte hlad, v místním bufetu si můžete dát "rychlovky“ jako párek v rohlíku. Koupíte tu ale i jogurt, sýr a pečivo na snídani. Restaurace je hned za rohem. A nudit se tam taky nebudete, aquapark je pouhých 100 m od kempu, sportovní vybavení i třeba grily jsou zdarma, děti mají pískoviště a hřiště.

Související obsah

"To dopravní hřiště je opravdu hezké,“ chválí vybavení děti. Nadšení jsou i jejich rodiče: "Jsme spokojení, na Pustevny je to kousek a pro děcka je tu aquapark.“

Třešničkou na dortu je bezplatná wifi v celém areálu kempu. Autokemp ve Frenštátu pod Radhoštěm získal zlatou medaili.
 

kos / s přispěním Elišky Gmiterkové, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Inspektor TV Nova

Důležité Události

Píše se na Deník.cz