Inspektor TV Nova

Kemp Olšovec má chatky s internetem. Vysloužil si bronzovou hvězdu

Prázdninový inspektor se tentokrát zaměřil na autokemp Olšovec na Blanensku. Ubytování nedaleko Moravského krasu s nádhernými jeskyněmi prozkoumala naše inspektorka Kateřina Pichalová.

Autokemp Olšovec má rozlohu 4 hektary a na jednu noc pojme až 1600 osob. Na své si přijdou náročnější, i skromnější kempaři. Například za úplně nové bungalovy s přípojením k internetu se zde rozhodně stydět nemusí. "Super, jsme spokojení, krásně teplá voda, koupelna vybavená parádně,“ chválí jeden z návštěvníků.

Kompletně vybavený pětilůžkový bungalov vyjde na jednu noc na 1650 korun. O 600 korun levnější chatky, ve kterých se očividně vystřídaly už tisíce návštěvníků, jsou na tom podstatně hůř.

"Bylo to popsaný na internetu, že tady v obyváčku bude další válenda, která tady není a se kterou jsme počítali,“ stěžuje si jedna z rekreantek.

Související obsah

Rybník Olšovec dostal od hygieniků kladné hodnocení. Hráz je plná a kdo nevyznává plážové povalečství, může si zajezdit na šlapadle, nebo si zahrát plážový volejbal. Pro klidnější povahy je v kempu i minigolf. Malé děti si zde, pokud jim nebude stačit pár houpaček a skluzavka, moc zábavy nezažijí. Také dětský bazén si vyloženě říká o výměnu vody.

V konkurenci okolních hospod a restaurací si nestojí špatně ani místí hospůdka. “Pivo je vynikající, hlavně dobrá teplota a pizza úplně perfektní,“ chválí si obyvatelé kempu.

Velkou výhodou je také poloha v lesnatém údolí nedaleko Moravského krasu plného nádherných jeskyní a propastí. Celkový dojem autokempu Olšovec je poměrně dobrý. Ovšem našli jsme zde i pár nedostatků jako je vybavení levnějších chatek a kvalita vody u dětského bazénku, takže nakonec udělujeme bronzovou hvězdu.

s přispěním Kateřiny Pichalové, tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Inspektor TV Nova

Důležité Události

Píše se na Deník.cz