Inspektor TV Nova

Kemp Sedmihorky v srdci Českého ráje obstál na výbornou

Prázdninový inspektor se rozhodl zkontrolovat jeden z nejoblíbenějších kempů. Jeho očekávání byla obrovská, protože kemp Sedmihorky byl vyhlášen jako kemp roku 2010 i 2011.

Kemp Sedmihorky najdeme v samotném srdci Českého ráje. "Ležíme prakticky na Zlaté stezce Českým rájem. Jsme kousek od Trosek, od zámku Hrubá Skála, či hradu Valdštejn,“ vysvětluje recepční Zuzana Rašínová.
 

Kapacita kempu je velká, vejde se sem na 800 lidí. Za vlastní stan zaplatíte od 70 korun, kemp je zařízený i na karavany. Kdo chce, může si tu pronajmout rodinný stan, který je kompletně vybavený, mobilheim, nebo chatku.
 

V obyčejné čtyřlůžkové chatce se platí 440 korun za noc, v luxusní to je 2110 korun, je v ní ale sedm lůžek. "Je to dobrý, jsme spokojení,“ říká jeden z návštěvníků. Za 80 korun na noc a osobu můžete přespat v pravém indiánském tee pee. "Jako bylo to senzační, vůbec tady není horko, když byla bouřka vůbec sem nezateklo. Spalo se výborně,“ chválí přespání v tee pee jeden z návštěvníků.
 

Na okraji kempu, přímo uprostřed lesa, je takzvaná louka romantika. Tu využívají zamilované dvojice. V poledne jsou všechny stany na louce zavřené.
 

Související obsah

Sedmihorky se soustřeďují hlavně na rodiny s dětmi. Diskotéky a bary pro mladé pařiče tu však nehledejte. O děti se však kemp postará. "Děti si tu mohou vyrobit, co chtějí. Máme tu pořád plno dětí,“ říká instruktorka navlékání korálků Adéla Kupkárová.
 

Pokud si nevyberete ze tří kiosků a jedné restaurace, uvařit si můžete sami v zařízené kuchyňce. Koupání je obstojné, a to i teď na konci letních prázdnin. "Voda super, je to čisté,“ říkají návštěvníci.
 

Kdo se nebude chtít koupat, může si zahrát minigolf, zajít se podívat na zvířecí mazlíčky, například na koně, ovečky či žáby. K dispozici je v areálu také instruktor, který vás naučí střílet z luku.
 

Sedmihorky potvrdily papírové předpoklady a i v našem hodnocení se řadí vysoko na žebříčku. Inspektor udělil zlatou hvězdu.
 

s přispěním Filipa Pultara, tn.cz / juz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz