APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

V Ostravě evakuovali několik domů kvůli úniku plynu

Policie v Ostravě evakuovala desítky lidí kvůli úniku plynu. Odborníci hledají místo úniku.

Koncentrovaný plyn unikl v pátek odpoledne v Ostravě-Vítkovicích. Policisté evakuovali desítky osob, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Havárie vznikla zřejmě při razicí práci. "Kolem sedmnácté hodiny jsme dostali oznámení o úniku koncentrovaného plynu. V kritických místech jsme evakuovali několik domů, řádově desítky lidí," uvedla mluvčí s tím, že v místě havárie je odkláněna doprava.

Související obsah

Odborníci se nyní snaží najít místo havárie a závadu odstranit.

tn.cz / mediafax / hru

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz