Policie v Ostravě evakuovala desítky lidí kvůli úniku plynu. Odborníci hledají místo úniku.
Koncentrovaný plyn unikl v pátek odpoledne v Ostravě-Vítkovicích. Policisté evakuovali desítky osob, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
Havárie vznikla zřejmě při razicí práci. "Kolem sedmnácté hodiny jsme dostali oznámení o úniku koncentrovaného plynu. V kritických místech jsme evakuovali několik domů, řádově desítky lidí," uvedla mluvčí s tím, že v místě havárie je odkláněna doprava.
Odborníci se nyní snaží najít místo havárie a závadu odstranit.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz