APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Nemocný muž ležel na pražském chodníku dva dny. Nikdo mu nepomohl

Celé dva dny musel cukrovkář na ulici v Praze prosit o pomoc, než se jí konečně dočkal. Případ se stal o tomto víkendu v ulici U Michelského mlýna na Praze 4. Silně podchlazeného muže, který ležel na zemi a skučel, zachránili až kolemjdoucí strážníci.

Muž trpící cukrovkou prosil o pomoc na frekventované pražské ulici poblíž tramvajové zástavky. Kolem nemohoucího tak museli projít tisíce lidí. Podle všeho ležel na místě bezmocný celé dva dny. Nejspíše upadl na zem a sám nedokázal vstát. Muž chodí o berlích a kvůli svému onemocnění potřeboval nutně vyrovnat hladinu cukru v krvi

I přesto kolem něj lidé jen procházeli. Zachránili ho nakonec až strážníci, kteří byli v místě na obchůzce. Podchlazeného muže zabalili do termopřikrývky a zavolali záchranáře, kteří ho převezli do pražské nemocnice.

Související obsah

Nikdo si ho nevšiml nejspíše proto, že vypadal velmi zanedbaně. Podle strážníků šlo totiž nejspíše o bezdomovce. V současné době je v péči lékařů Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

kos / s přispěním Terezy Šnoblové, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz