Zpravodajství

Japonská popová hvězda si oholila hlavu za trest, že spala s klukem

Japonská popová hvězda si oholila hlavu za trest, že spala s klukem
Zdroj: Youtube.com, Facebook.com

Minami Minegishiová ze skupiny AKB48 porušila přísná pravidla kapely a vyspala se s přítelem. Když to prasklo, na znamení smutku a jako omluvu si ostříhala nádherné černé kadeře.

Pravidla populární dívčí kapely AKB48, kterou tvoří devadesát zpěvaček, jsou přísná. Mimo jiné nesmějí například randit. A tohle Minami Minegishiová porušila. Byla přistižená "inflagranti", když opouštěla dům tanečníka Alana Shirahama, se kterým strávila noc.

Když se to manažeři skupiny dozvěděli, vzali si ji na kobereček. Tvrdí, že na fanoušky působí lépe, když si holky s nikým nic nezačínají. A tak se Minami rozhodla všem svým příznivcům omluvit, za to že má přítele a že s ním dokonce měla sex. Video zveřejnila na stránkách skupiny.

"Nevěřím, že jenom tohle pomůže a že mi odpustíte to, co jsem udělala, ale opravdu nechci opustit skupinu," omlouvala se plačtivě holohlavá hvězda. Oholení hlavy je v Japonsku symbolem nejhlubšího zármutku. "Jestli je to možné, přeji si z celého srdce zůstat ve skupině. Všechno, co jsem udělala, byla moje chyba. Je mi to tak líto," dodala.


Související obsah

A fanoušci jsou na její straně. Obuli se do skupiny, že funguje jako "totalitární stát“ a video označili za "show veřejné popravy“, informoval The Sun.
 

tn.cz / anš
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz