Zpravodajství

Po šéfovi taxislužby, která okrádala lidi, se slehla zem!

Řidiči taxislužby Pavla Sedláka okrádali zákazníky a reportéři televize Nova je při tom dvakrát přistihli. Sedlák se teď schovává a nejen kvůli prohřeškům svých zaměstnanců…

Šéf taxislužby Wotawa Crystal, Pavel Sedlák, se ocitl v nezáviděníhodné situaci. Kvůli jeho zaměstnancům mu hrozí pokuta až 750 tisíc, dluží už více než milion a od soudu má nařízených hned osm exekucí. Navíc figuruje ve vedení dalších jedenatřiceti společností.

Pavel Sedlák má trvalé bydliště na zámku ve Zruči nad Sázavou. Zámek ale nevlastní a ani v něm nebydlí, je nahlášen na místní městských úřad. Nakonec televize Nova nalezla jeho pravé a utajené bydliště.

Mnohonásobný šéf nemá luxusní vilu s bazénem. Bydlí na ubytovně, kam nemá ani připojen elektrický proud. Doma dnes nebyl a jeho dveře bychom bez pomoci sousedů vůbec nenašli. Chybí na nich totiž jmenovka. A tak jsme se vrátili znovu ke dveřím taxikářské společnosti.

Třetí den po sobě se snažíme zkontaktovat majitele firmy Wotawa Crystal, telefon ale nezvedá a v sídle firmy jsou jen zavřené dveře. Odpověď na otázku jestli je Pavel Sedlák skutečně manažer nebo jen bílý kůň, nám tedy dnes nikdo nedal.

Související obsah

A taxíky této společnosti jezdí Prahou dál. Přestože firma stále nezaplatila kauci 50 tisíc za auto taxikáře, který si šedesát kát předražil cenu jízdy. Televize Nova si jeden z taxíků přivolala, a přestože řidič tentokrát figuranta neokradl, chtěl ho odvést do jiného klubu, než požadoval. Navíc se při policejní kontrole ukázalo, že nemá doklady.

tn.cz / TV Nova / anš
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz