Zpravodajství

Na konci týdne zase přituhne, v noci spadnou teploty až na -10 °C!

Na konci týdne zase přituhne, v noci spadnou teploty až na -10 °C!
Zdroj: Mediafax

Užívali jsme si paprsky jarního slunce, ale to v nejbližších dnech skončí. Až do konce týdne bude většinou zataženo a dokonce začne sněžit. O víkendu pak teploty klesnou pod nulu, v noci bude až -10 °C.

Jara se zatím nedočkáme, na konci týdne začne zase přituhovat a na některých místech Česka může ukazovat rtuť teploměru až -10 °C. Přečtěte si předpověď do konce týdne.
 

Čtvrtek


 

Bude zataženo až oblačno, občas se objeví déšť, odpoledne bude proměnlivá oblačnost a přeháňky. V polohách nad 700 m, v severozápadní polovině území ve všech polohách, můžeme očekávat srážky sněhové. Během dne bude déšť od severozápadu přecházet ve sněžení i na ostatním území.
 

Nejvyšší denní teploty budou 1 až 5 °C, na jihovýchodě až 8 °C. V 1000 m na horách kolem se budou pohybovat okolo -4 °C, V Beskydech a Jeseníkách kolem 0 °C.
 

Vát bude mírný západní až severozápadní vítr 3 až 7 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s.
 

Pátek
 

V pátek bude oblačno až zataženo, na severu a severovýchodě očekáváme místy sněžení nebo sněhové přeháňky, jinde srážky jen ojediněle. Na jihozápadě i polojasno. Nejnižší noční teploty budou -2 až -6 °C. Přes den bude rtuť teploměru ukazovat -1 až +3 °C.
 

UPOZORNĚNÍ METEOROLOGŮ: Ojediněle tvorba náledí.
 

Sobota
 

První víkendový den bude oblačno až polojasno, ojediněle se objeví sněhové přeháňky. Nejnižší noční teploty budou -4 až -8 °C. Nejvyšší denní teploty pak -2 až +2 °C.
 


Neděle

 

V neděli bude polojasno až oblačno, na jihu během dne až zataženo a místy bude i sněžit, jinde jen ojediněle. Nejnižší noční teploty budou -6 až -10 °C. Nejvyšší denní teploty
-2 až +2 °C. Mírný východní až severovýchodní vítr 3 až 7 m/s.

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz