Zpravodajství

GALERIE LUXUSU: Nejdražší pero světa stojí milion euro! Nejdražší vibrátor 300 tisíc

Chcete se podepsat stylově? Pořiďte si pero za milion euro! Tuto možnost máte právě teď, v Praze totiž otvírají obchod se stylovými dopňky do kanceláří. Pero Aurora Diamond je celé posázené diamanty. Podívejte se, jaké další nejdražší "hračky" si můžete v Čechách pořídit!

Pero Aurora Diamond
Pero je vyrobeno z platiny a je celé posázeno třiceti karátovými diamanty. Špička je z osmnácti karátového zlata a je pokrytá ródiem. Na pero si můžete nechat vyrýt vlastní jméno či portrét. Má na sobě 1919 diamantů - to je rok, kdy byla firma založena. Výroba jednoho pera trvá zhruba rok.


Zdroj: aurorapen.it


Girard Perregaux - Bi-Axial Tourbillon

Vystavuje je butik na pražském Staroměstském náměstí a k jejich prohlídce nad sklenkou šampaňského se musíte samozřejmě objednat. Skvost značky Girard Perregaux vás přijde na 11,5 milionů korun. Má zabudovaný chronograf, věčný kalendář, ukazatel rezervy natažení, indikátor měsíčních fází a zvonkohru. Hodinek z bílého zlata existuje na světě 33 kusů.


Související obsah
Vertu mobil

Tento unikátní model je ručně vyráběn v malé manufaktuře na jihu Anglie . Jako materiál je použit safírový krystal přes celé čelo přístroje, 18 karátové bílé zlato i jemná aligátoří kůže. Telefon je vyroben jediným řemeslníkem a jeho výroba trvá 9 týdnů. Zákazník má k dispozici k tomuto telefonu i osobního asistenta 24 hodin denně, který mu má za úkol pomoci vyřešit jakýkoli požadavek. Každá klávesa je vyrobena z velkého kusu safíru a je podložena rubínovým ložiskem. Cena je 965 tisíc.

Zdroj: vertu.com


Vibrátor Lelo INEZ
Elegantní vibrátor je zhotoven z dvaceti čtyř karátového zlata. Má pět programů. Vibrátor je dobíjecí a má výdrž dvě hodiny. Za zlaté potěšení zákaznice zaplatí 300 tisíc korun.
Koenigsegg Agera


Související obsahZdroj: lelo.com


Auto Koenigsegg Agera
Nejdražší auto v Česku se jmenuje Koenigsegg Agera, stojí 24 milionů korun a na zakázku jej vyrábí švédská automobilka. Na světě podle všeho jezdí prozatím pouze čtyři kusy tohoto nového supersporťáku a automobilka jich plánuje vyrobit celkem pouze několik desítek.Zdroj: cardotcom.com

Čokoláda Amedei Porcelana
Luxusní lahůdka pochází z italského Toskánska. S titulem nejlepší hořká čokoláda se drží na světovém žebříčku nejdražších čokolád. Je vyráběna z bílých kakaových bobů odrůdy porcelana, má totiž stejnou barvu. Jedna tabulka vás přijde na 1500 korun.Koňak Hennessy Beauté du Siècle Cognac
Toto je jeden z nejdražších koňaků na světě. Je namíchán z vyjímečných koňaků eaux-de-vie Hennessy. V této limitované edici bylo vyrobeno pouze 100 lahví. Vyrobil ji francouzský umělec Jean Michel Othoniel pro Kiliana Hennessy, který vedl podnik od roku 1945 do roku 1975. Ten zemřel ve Švýcarsku v roce 2010. Láhev můžete koupit v přepočtu za více než 4,6 milionů korun.

Zdroj: cognac-expert.com
TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz