Zpravodajství

Duch Jacksona promluvil u soudu. Jeho výpověď přijali jako důkaz

Duch Jacksona promluvil u soudu. Jeho výpověď přijali jako důkaz
Michael Jackson Zdroj: oficiální zdroj

V případě smrti krále popu se objevil nový svědek. Jeho duch. Jakkoli to zní směšně, bývala manželka Lionela Richieho řekla, že se jí zjevil zpěvákův duch a prohlásil, že jeho smrt byla nehoda.

Brenda Richie prohlásila, že ji navštívil duch Jacksona a přes médium jí řekl, že si sám vzal život nešťastnou náhodou. "Řekl, že to nebyla chyba lékaře Murrayho, že se zabil sám," řekl promotér neuskutečněného turné Randy Phillips.


Ten je obviněný z toho, že neprověřil jeho ošetřujícího lékaře Conrada Murrayho, který mu dal osudnou dávku sedativ a byl za to odsouzen, informoval New York Post.
 


Podle ducha však bylo všechno jinak. Zní to šíleně, ale ještě šílenější je, že soud tento argument bez výhrad přijal. Advokát rodiny Brian Panish se pokoušel namítat, že je to nesmysl a soudní sál se pobaveně smál. "Esoterický" soudce to však přijal jako důkaz.
 

tn.cz / anš
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz