Zpravodajství

VELKÝ PŘEHLED CEN ELEKTŘINY: Podívejte se, kolik platíte a jak lehce ušetřit balík peněz

VELKÝ PŘEHLED CEN ELEKTŘINY: Podívejte se, kolik platíte a jak lehce ušetřit balík peněz
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Rozčilují vás obrovské účty za elektřinu? Nechcete už platit více? Není nic jednoduššího, než změnit dodavatele elektřiny a ušetřit tak pěkný majlant. Současná nabídka dodavatelů elektřiny je pestrá a proto si můžete vybírat. Podívejte se na velký přehled cen elektřiny po krajích a spočítejte si, kolik můžete ušetřit!

Díky zpřístupnění trhu s energiemi menším společnostem a možnosti změnit vašeho dodavatele elektřiny může uspořit téměř každý. Navíc je to jednoduché, ani nemusíte obíhat žádné kanceláře, prodírat se jejich nepříliš přehlednými ceníky a hledat nejvýhodnější nabídku.

Související obsah


Celá změna se odehraje jen administrativně, nikdo nepřijde vyměňovat elektroměr či kopat nové plynové potrubí. Distributor vám zůstane stejný, odečty elektroměrů a plynoměrů budou probíhat stejně jako dosud. Změna proběhne v podstatě jen na papíře, přesto díky ní můžete ušetřit tisíce korun každý rok.
 

Související obsah


V přehledných mapkách a tabulkách je znázorněno, kolik můžete v daném kraji ušetřit za elektřiny. Vybrány byly dva modely: V prvním průměrná úspora elektřiny při spotřebě 1500 kWh v nízkém tarifu a 5500 kWh ve vysokém tarifu. Druhý model ukazuje úsporu při spotřebě elektřiny 3000 kWh a 0 kWh ve vysokém tarifu.


  

Související obsah


 


 

Související obsah


 

Díky internetu vás od výhodnější ceny dělí jenom několik kliknutí. Pokud tedy chcete ušetřit velkou sumu za elektřinu, udělejte si přehled o cenách, online na Finančním rádci TN.cz, tam si v KALKULAČCE můžete vypočítat, kolik můžete snadno a bez práce ušetřit majlant.

ČTĚTE TAKÉ:
Překvapil vás vysoký účet za elektřinu? Máme přehled, KTERÝ DODAVATEL "MLŽÍ" o cenách

Kristen Stewart je pěkně prodejná! Koupil si ji arabský princ

Kolik stála svatba Bartošové? To budete koukat!

Trápí vás dluhy, nevyjdete s penězi? Víme, jak z toho!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz