Zpravodajství

STŘELBA na Šumpersku! Při potyčce znepřátelených gangů zemřel člověk

STŘELBA na Šumpersku! Při potyčce znepřátelených gangů zemřel člověk
Zdroj: TV Nova

Jeden člověk zemřel při noční potyčce motorkářů v Libině na Šumpersku. Policie věc vyšetřuje jako podezření z vraždy. Motorkáři se v jednom objektu v obci vzájemně napadli, okolnosti policie teprve zjišťuje.

Podle místních obyvatel měli motorkáři v objektu sraz. Není známo, kolik dalších lidí bylo zraněno. Ještě v noci byly dvě zraněné osoby odvezeny k ošetření, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Marie Štrbáková. Další okolnosti incidentu policie nesdělila.

Policie nechce komentovat ani to, jakým způsobem muž zemřel, údajně byl zastřelen. Incident se odehrál dnes brzy ráno, výslechy svědků podle mluvčí teprve začnou. "Je to otázka několika dnů, možná i týdnů. Nyní ohledáváme místo a sbíráme důkazní materiál," uvedla Štrbáková. Policie místo obehnala páskou, nikdo se k objektu nemůže přiblížit. Venku se pohybuje přes deset policistů, někteří z nich jsou ozbrojení. Další kriminalisté jsou uvnitř budovy.

Jednoho zraněného muže dnes přijala fakultní nemocnice v Olomouci. "Muž měl střelné poranění v oblasti břicha. Naštěstí kulka minula vnitřní orgány. Muž byla akutně operován, nyní je ve stabilizovaném stavu," řekl ČTK mluvčí nemocnice Egon Havrlant.

Motorkáři podle obyvatel Libiny koupili objekt, který dříve sloužil jako obchod a poté několik let chátral, a postupně jej zvelebovali. Sraz v objektu údajně uspořádali poprvé, podle značek přijeli také ze Slovenska a Polska.

ana, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz