Zpravodajství

TOHLE MUSÍTE VIDĚT: Opilý muž řídil dopravu v centru Prahy!

Opilý muž dnes ráno řídil dopravu na rušné křižovatce v centru Prahy. Muž, který si navlékl bundu dopravního podniku, rozdával několik desítek minut pokyny řidičům tramvají i osobních aut. Naštěstí se nestala žádná dopravní nehoda. Pak ho zadrželi strážníci městské policie. Vytrvalost mu však nechyběla. V podvečer se na křižovatku vrátil a zase řídil dopravu.

Navlékl si služební bundu dopravního podniku, ačkoliv s firmou neměl nikdy nic společného, a po ránu si na křižovatce pořádně zacvičil. Samozvaný regulovčík rozdával pokyny na všechny strany. Řídil jak tramvaje, tak řidiče osobních automobilů.
 

Související obsah


V rušné křižovatce strávil muž nejméně dvacet minut. Pak jeho dobrodružství ukončili strážníci městské policie. Řidičům přišlo hodně podezřelé, že jsou jeho pokyny, jak se říká, trochu mimo. Navíc se motal. Když dostal od hlídky strážníků dýchnout, bylo jasné proč. "Provedla u něj dechovou zkoušku s výsledkem půl promile," řekl mluvčí Městské policie v Praze Jan Čihák.
 


Muž byl přiopilý a také zmatený. Na místo přijela záchranná služba. Rozhodla o převozu muže na psychiatrickou kliniku.
Za přestupek muži hrozí pokuta.
 

Pokud se ale ukáže že trpí psychickou poruchou, vyvázne zřejmě bez trestu. Jak přišel k bundě dopravního podniku, nikdo neví.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz