Vaření

VŠECHNY RECEPTY Ládi Hrušky mají smysl! Podívejte se, jakou radost udělaly dětem

VŠECHNY RECEPTY Ládi Hrušky mají smysl! Podívejte se, jakou radost udělaly dětem

Reportér Láďa Hruška se dme pýchou! Jeho recepty nepřináší lidem jenom jistou finanční úlevu, ale i zábavu a radost. Důkazem jsou tyto děti z dětského domova.

Jednoduché a levné recepty zkouší lidé po celé České republice, a ani Dětský domov v Kamenici nad Lipou není výjimkou. Tamní děti si tam vyzkoušely nesmažené koblihy z trouby a křupavé rohlíky.

"Počasí nám dnes nepřálo, tak jsme si dopřály povedené mňamky," napsala za děti pracovnice domova Petra Augustová, která společně s místní kuchařkou děti hlídala a koordinovala, a našemu reportérovi poslala i fotografie dětí při vaření.

Související obsah

"Děti se strašně těšily. Samy si připravily těsto, udělaly kvásek. Když to vykynulo, tak si těsto i vyválely. Snažily jsme se, aby si to připravily samy, aby věděly, jaké to je, protože k tomu vaření zas tak často nepřijdou jako děti doma v rodinách." Malým kuchařům a kuchařkám vlastní výtvory moc chutnaly. Do večera prý nezbylo vůbec nic.

Související obsah

"Zase něco vyzkoušíme. Koblížky určitě uděláme znova," dodala Augustová, která v dětském domově dělá zdravotní sestru. Láďu Hrušku fotky potěšily natolik, že se s nimi pochlubil na svém profilu na Facebooku.
 

V 19:30 V TELEVIZNÍCH NOVINÁCH VÁM DNES LÁĎA HRUŠKA UVAŘÍ... NECHTE SE PŘEKVAPIT!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejhorší blafy české kuchyně: Podívejte se na jídla, po nichž se vám zvedne kufr

Nejhorší klip všech dob: Puberťačka zpívá o lásce k čínskému jídlu

pet, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz