Sebevražda

TRAGÉDIE! Mladý závodník Adam naboural tátovo auto, pak si vzal život

Za velmi podivných okolností zemřel mladý autocrossový reprezentant Adam Roučka (17). Vzal tátovi auto a naboural ho. Když se s ním vrátil domů, tak se bodl nožem a vykrvácel. Nůž, se kterým sebevraždu spáchal, ještě stihl před smrtí schovat do kuchyňské linky.

Světem českého autokrosu otřásla tragická zpráva. Mladý reprezentant Adam Roučka spáchal sebevraždu. Zabil se nožem poté, co pravděpodobně v opilosti naboural tátovo auto.

Vše začalo tím, že Adam uspořádal párty. Po jejím konci vzal svému otci auto a vyjel na projížďku. Mladík ale naboural ani ne 100 metrů od domu a proto zamířil zpátky. Doma si nejspíš uvědomil, co udělal. Vzal nůž a bodl se. Nůž stihl ještě uklidit zpátky do kuchyňské linky. Pak bohužel vykrvácel.

Podívejte se v galerii na fotografie Adama Roučky:

Jeho reakce byla nepochopitelná. Podle psychologa muselo jít o náhlou zkratovitou reakci, na které se podepsalo několik faktorů. Stres po nehodě, strach z reakce okolí a zřejmě i alkohol.

Související obsah

Schovaný nůž kriminalistům znesnadnil práci. Ti totiž prvotně zbraň na místě nálezu těla nenašli. Až po důkladnějším pátrání našli nůž schovaný v kuchyňské lince.

"Případ vyšetřujeme jako sebevraždu," potvrdila policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová. Mladík svým rozhodnutím doslova vyrazil dech svým kamarádům a známým. "Nemůžu uvěřit tomu, co se stalo. Nechápu, proč to udělal," uvedl pro TN.cz jeden z nich.

Související obsah

Adam byl mladý závodník a nadějný reprezentant Česka v autocrossu. Zemřel v 17 letech. Svět autocrossu tato zpráva silně zasáhla. "Jeho tragické úmrtí nás hluboce zarmoutilo. Vzpominejme na Adama jako na pracovitého, nadaného jezdce, který nás opustil tak strašně brzy. Čest jeho památce," vzpomínají na Adama kolegové na specilaizovaném autokrosařském webu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz