Iveta Bartošová

Poslední rozloučení s Ivetou: Kdo dorazil do Strašnic a kdo zůstal truchlit doma?

Poslední rozloučení s Ivetou: Kdo dorazil do Strašnic a kdo zůstal truchlit doma?
Zdroj: TN.cz

V pražských Strašnicích dnes došlo k rozloučení se zpěvačkou Ivetou Bartošovou, která tragicky zemřela 29. dubna. Smuteční obřad byl soukromý, takže se s ní oficiálně rozloučila jen hrstka lidí.

Soukromý pohřeb, který zajišťoval majitel bezpečnostní agentury Zdeněk Zahradník, odsloužil kněz Pavel Vácha z římskokatolické farnosti v Říčanech. I když se u pražského krematoria ve Strašnicích sešlo mnoho lidí, dovnitř byli vpuštěni jen vyvolení. A převážně se nejednalo o Ivetiny nejbližší příbuzné, ale o příbuzné jejího manžela Josefa Rychtáře.


Už den po její smrti se totiž mezi pozůstalými strhla hádka o tom, jak by mělo poslední rozloučení vypadat. Josef Rychtář si přál pohřbít svou slavnou manželku se vší pompou, po kritice ale změnil názor a uspořádal soukromý pohřeb. Zpěvaččina maminka Svatava s rodinou, syn Artur ani jeho otec Ladislav Štaidl se po rozepřích s čerstvým vdovcem pohřbu ve Strašnicích nezúčastnili.


Posledního rozloučení s Ivetou Bartošovou se tedy účastnili především příbuzní Josefa Rychtáře - matka, syn, neteř i jeho švagr s manželkou. Podpořit ho přišli i jeho kamarádi, především zvukař Standa, který je v těchto dnech čerstvému vdovci velkou oporou.


Nedorazil ani nikdo z dřívějších partnerů zesnulé Ivety Bartošové. Doma nezůstal jen Ladislav Štaidl, ale i Ivetin první manžel Jiří Pomeje, který si nyní užívá dcerušku Aničku. Na poslední rozloučení podle scénáře Josefa Rychtáře nedorazili ani další zpěvaččiny bývalí partneři herec Zdeněk Podhůrský, Roman Hanke nebo Domenico Martucci.


Kolegové z branže se od dnešního rozloučení s Bartošovou také distancovali, podpořili tak názor zpěvaččiny rodiny, která si přála soukromý pohřeb ve Frenštátu pod Radhoštěm. Ze světa showbyznysu dorazil jen mladý zpěvák Jan Bendig a Ivetin bývalý manažer Lukáš Rejmon.

Související obsah


Do Strašnic nakonec zavítal i Rychtářům sok Zdeněk Macura. Spolu se svou přítelkyní Vlaďkou Šuleková chtěl dát Ivetě kytku na rozloučenou. Kupodivu ale k žádnému skandálu nepřispěl, dovnitř se podle očekávání nedostal, položil květinu před obřadní síň a v poklidu odešel.


Zrzavá vyšetřovatelka ani její kolega nakonec nebyli na obřad vpuštěni, protože nebyli na seznamu smutečních hostů. Na obřad ale měli být údajně tito vyšetřovatelé pozváni.

ČTĚTE TAKÉ:

POHŘEB IVETY BARTOŠOVÉ: Podívejte se na galerii

Rychtář vykázal z pohřbu Bartošové policii. Skrývá něco?

Slzy pro Ivetu: Speciál z pohřbu Ivety Bartošové

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Televizní noviny se těší vysoké sledovanosti

TV Nova potvrdila pozici jedničky na televizním trhu, když její hlavní zpravodajská relace Televizní noviny zaznamenala minulý týden v pondělí rekordní podíl na sledovanosti. Televizní noviny dosáhly ve všední dny minulého týdne průměrného podílu na sledovanosti 39,93 % diváků v CS 15 – 54. V kategorii 4+ sledovalo Televizní noviny každý všední den průměrně 1 570 000 lidí. Rekordní podíl na sledovanosti v letošní podzimní sezóně zaznamenaly Televizní noviny v pondělí 22. listopadu 2021, když dosáhly 43,27% share v cílové skupině 15 – 54. Nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v hlavních cílových skupinách se staly Televizní noviny ze čtvrtka 25. listopadu 2021 – nenechalo si je ujít 1 695 000 diváků starší 4 let.

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chatu, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz