Zajímavosti

Neuvěřitelné přátelství: Medvěda, tygřice a lvici spojila krutá minulost

Trio BLT. Právě tak říkají neuvěřitelným přátelům - medvědovi (B = bear), lvici (L = lion) a tygřici (T). Všichni mají za sebou děsivou zkušenost, když byli malí a právě to je spojilo a od té doby se od sebe nehnou na krok.

Tohle trio nahání hrůzu a kdyby se potkalo ve volné přírodě asi by to dobře nedopadlo. Jenže medvěd Baloo, lvice Lea a bengálská tygřice Shere Khan jsou velcí a kamarádi, a když si hrají jsou hodně roztomilí.
 

Všichni tři už spolu žijí dlouhá léta a spojilo je těžké dětství. V roce 2001 je našli policisté při drogové razii ve sklepě domu drogových dealerů. Všichni tři byli tehdy ještě mláďata a byli v hrozném stavu. Shere Khana byla podviživená, Leo měl otevřené a zanícené rány, protože byl zavřený v malé kleci, kde neměl vůbec místo a Baloo měl silně zarostlý obojek až do masa. Jeho věznitelé mu ho nikdy nesundali, přestože stále rostl, popisuje portál TVnoviny.sk.
 


 

Policisté je okamžitě předali útulku "Noemova archa" v Locust Grove v americké Georgii. Každé zvíře se pak léčilo ze svých zranění, ale byli pořád spolu. Jen Baloo byl na chvilku oddělený, když se léčil ze svých těžkých zranění.
 

Související obsah


Mláďata jakoby vytvořili rodinu a přátelství jim vydrželo dlouhá léta až do současnosti. Kdy už jsou dospělí. Všichni už jsou zdraví, a když si spolu hrají vypadají opravdu roztomile. Navíc si dokáží i vyjádřit lásku. Všichni se společně mazlí.

TN.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz