Zajímavosti

Pravda o ovoci a zelenině! Co FUNGUJE na EREKCI a co na ledviny?

Pravda o ovoci a zelenině! Co FUNGUJE na EREKCI a co na ledviny?
Zdroj: Mediafax

Léčivým účinkům ovoce a zeleniny se přikládá stále větší význam nejen v alternativní, ale i v klasické medicíně. Všichni dnes víme, že pravidelnou konzumací můžeme přispět svému zdraví. Jakou zeleninu a ovoce vybrat, abychom tělu opravdu pomohli?

Následující druhy ovoce a zeleniny mají i další pozitivní účinky na naše zdraví, specificky ale pomáhají těm orgánům, které připomínají svým tvarem.

Rajče má čtyři komory a je červené. Srdce je červené a má čtyři komory. Všechny výzkumy dokazují, že rajčata jsou ta pravá potrava pro srdce a krev.

Zdroj: ThinkstockphotosHrozny visí v hroznu, který má tvar srdce. Každý hrozen vypadá jako krevní buňka a všechny dnešní výzkumy dokazují, že hrozny jsou nesmírně příznivou potravou pro srdce a cévy.

Zdroj: isifa.comBuráky připomínají mužská varlata. Arašídy mají velký účinek právě na varlata a sexuální libido. Dokonce byly zakázány jako potrava pro muže v klášterech během středověku. Mnoho lidí netuší, že arginin, hlavní složka Viagry, je z arašídů.

Zdroj: Thinkstockphotos


Banány, okurky, cuketa a jiné podobné plody jsou zaměřené na velikost a sílu mužských pohlavních orgánů. Podle výzkumů jsou muži, kteří snědí alespoň jeden banán za tři dny, výrazně plodnější než ostatní. Může za to vysoký obsah hořčíku.


Plátek mrkve vypadá jako lidské oko. A skutečně! Dnešní věda dokazuje, že mrkev zvyšuje cirkulaci krve v oku a celkově zlepšuje funkci očí.

Zdroj: Thinkstockphotos


Vlašský ořech vypadá jako malý mozek, s levou a pravou hemisférou. Dokonce brázdy a záhyby jsou na ořechu jako na mozkové kůře. My už nyní víme, že ořechy pomáhají pro funkci mozku a celkově působí pozitivně na lidskou psychiku.

Zdroj: Thinkstockphotos

Celer, rebarbora a podobné rostliny vypadají jako kosti. Tato potrava cíleně posiluje kosti. Kosti obsahují 23% sodíku. Pokud nemáte dostatek sodíku ve své stravě, tělo ho tahá z kostí a tím je oslabuje. Tato potrava doplňuje a zásobuje kostru těla.

Zdroj: Thinkstockphotos


Fazole
pomáhá udržovat funkci ledvin, a skutečně, semena vypadají jako lidské ledviny.

Zdroj: Thinkstockphotos


Lilek, avokádo a hruška jsou zaměřené na zdraví a funkci dělohy a děložního čípku. Také vypadají jako tyto orgány. Dnešní výzkumy dokazují, že když ženy konzumují jedno avokádo týdně, vyrovnává to hormony a působí jako prevence rakoviny děložního čípku. A zajímavé je také to, že celých 9 měsíců trvá, než z květu avokáda naroste zralý plod.

Zdroj: Thinkstockphotos


Sladké brambory vypadají jako slinivka břišní a vyrovnávají glykemický index při cukrovce.


Pomeranč a jeho kulatý tvar může připomínat leccos, ale jakmile ho rozkrojíme, dužina připomíná vnitřní strukturu ženských ňader. Pomeranč a další má blahodárné účinky na mléčné žlázy a obsahuje i složky, které pomáhají předcházet rakovině prsu. Napomáhají také pohybu lymfy z prsů a do prsů.

Zdroj: Thinkstockphotos

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Video: Jak by to vypadalo, kdyby měly ženy erekci

Překvapivé zjištění: Ženy jsou méně nevěrné mužům s malými penisy. Víte proč?

vem, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz