Doprava

Davidovi máma poprvé půjčila nové auto! Byla to jejich poslední jízda

Davidovi máma poprvé půjčila nové auto! Byla to jejich poslední jízda
Zdroj: slovenská polícia

Žena půjčila své nové auto synovi, ten nezvládl řízení a havaroval. Při nehodě oba zemřeli. Muži z druhého auta vylezli z hořícího vozu po vlastních, jeden z nich však skončil s těžkým zraněním v nemocnici.

K tragické nehodě došlo u našich sousedů na Slovensku nedaleko obce Podhorany u Nitry včera večer. Matka tam půjčila své týden staré auto synovi. A to neměla dělat! Jedenatřicetiletý David nezvládl nový vůz, vjel do protisměru a boural. Oba na místě zemřeli.


Když řidič vjel s autem do protisměru, lehce ťuknul dodávku. "Přejel přes plnou čáru a narazil do mě, do levé zadní části. Tím pádem ho to asi otočilo a dostal se napříč přes silnici," popsal slovenské televizi Markíza řidič dodávky.
 Bohužel v tu chvíli v protisměru jelo další auto, jeho řidič už nedokázal zastavit. Po nárazu obě auta začala hořet. Na místo okamžitě přijela záchranná služba a odvezla dva muže, kterým se z hořícího auta podařilo vylézt. Jeden z nich utrpěl těžká zranění. Za volantem zemřel David (31) se svou matkou Jarmilou (55). Žena měla auto teprve týden.
 

ČTĚTE TAKÉ:
ODPORNÝ ČIN! Mladík ubodal v Praze studentku z Mostu. Kvůli 15 tisícům!
Tragická nehoda: Mladá žena zemřela, protože auto škobrtlo o obrubník

Těžká bouračka Filipa Renče: Z kola ho sestřelila dodávka!

Munzarová a její bouračka na motorce: Na pojištění shrábne miliony!

vem, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz