Zajímavosti

TO MUSÍTE VIDĚT: Letní verze Volkswagenu Brouk nepotřebuje klimatizaci!

TO MUSÍTE VIDĚT: Letní verze Volkswagenu Brouk nepotřebuje klimatizaci!
Zdroj: isifa.com

Letní verzi klasického Brouka připravil jeden automobilový nadšenec pro motoristickou slavnost Legendy v Praze. Pokud by člověku bylo v těchto dnech stále vedro, letní verze Brouka je ideálním řešení.

Volkswagen Brouk je legendární auto vyráběné mezi lety 1938 - 2003 ve dvanácti zemích světa. Původně se jmenoval Volkswagen typ 1, svůj název Brouk dostal podle typicky tvarovaných světel až později, v roce 1967.

Celkově se vyrobilo 21 529 464 kusů tohoto světoznámého autíčka, což jej řadí na čelní pozice světově nejprodávanějších aut.

ČTĚTE TAKÉ:

Dražba roku? David Hasselhoff prodává své mluvící auto

Erbová přišla po sražení exekutora o auto a už se chlubí na Facebooku novým

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz