Cizinec

Cizinec ve Zlíně brutálně zkopal svého pejska! Zadržela ho policie

Cizinec ve Zlíně brutálně zkopal svého pejska! Zadržela ho policie
Zdroj: Městská policie Zlín

Neuvěřitelného chování opilého cizince si ve Zlíně všimli tamní strážníci. Muž pod vlivem alkoholu brutálně kopal do svého malého psa. Strážníci ho na místě zadrželi a psa převezli do útulku.

"Ve čtvrtek 12. června 2014 v blízkosti zlínské radnice brutálně kopal muž do malého psa. Toho přitom vedl sám na vodítku a úmyslně mu uštědřil nejméně pět silných kopnutí do jeho malého těla. Přítrž jeho běsnění učinila až hlídka Městské policie Zlín, která zjistila, že se jedná o 38letého cizince," uvedl zlínský strážník Pavel Janík.

Související obsah

Cizinec byl natolik opilý, že nezvládl komunikovat ani ve svém rodném jazyce. Jako nadlidský úkol se pak zdálo fouknutí do alkoholtesteru. 

"Malý pes naštěstí přežil opakované útoky svého pána bez zjevného zranění. Vzhledem k horkému letnímu počasí mu strážníci ve spolupráci s obsluhou nedaleké restaurační zahrádky zajistili příjem tekutin a poté jej převezli do útulku pro zvířata v nouzi," doplnil Janík.

Související obsah

Opilého cizince pro podezření z trestného činu týrání zvířat strážníci na místě zadrželi a předali ho do rukou státní policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz