Zahraničí

AGRESIVNÍ ŠÍLENEC zaútočil sekyrou na auto s dětmi!

Běžná potyčka řidičů se změnila na silnici v ruském Petrohradě v pořádné drama. Agresivní muž z ničeho nic zaútočil sekyrou na auto jiného řidiče, ve kterém seděli i dvě malé děti. Nereagoval ani na jejich vyděšený křik a dál mlátil do vozidla. Celý incident se podařilo natočit náhodnému svědkovi na mobil.

Konflikt mezi mužem ve středním věku a mladším řidičem byl podle svědků zbytečný. Staršího muže vyprovokoval mladší tím, že na něj začal troubit. Následovala hádka, které přihlížely dvě malé děti. Všemu se snažila zabránit neznámá žena, pravděpodobně manželka útočníka.
 

Starší muž najednou otevřel kufr svého auta a vytáhl z něj sekyru. Druhý řidič neváhal ani vteřinu, nasedl zpět do auta a chtěl odjet. To však ještě netušil, že na něj muž zaútočí. Nejdříve sekl do kapoty auta, pak vrazil sekeru do předního skla. To už se vyděšené děti na zadních sedadlech neudržely a začaly nahlas křičet.
 

Související obsah


Napadenému řidiči se naštěstí podařilo uprchnout a nikdo se nezranil. Začalo ho ale pronásledovat jiné auto. Byl v něm muž, který se nabídl, že vše dosvědčí na policii a má i důkaz. Celé "vystoupení " agresivního muže natočil na mobilní telefon.


Ruská policie už po agresivním útočníkovi pátrá. Ten zmizel hned po incidentu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz