Na vaší straně

Letní recepty LÁDI HRUŠKY: Zmrzlina, limonáda a jiná osvěžení

Letní recepty LÁDI HRUŠKY: Zmrzlina, limonáda a jiná osvěžení
Zdroj: TN.cz

Vařit se dá levně a chutně. Každý týden to ostatně dokazuje reportér Láďa Hruška, který pro diváky televize Nova připravuje unikátní recepty za pár korun. Tady je přehled jeho receptů, které jsou ideální na léto.

Domácí ruská zmrzlina

Ruská zmrzlina je klasika, kterou si jistě všichni pamatují z dětství. Lze si ji však připravit levně a chutně z pohodlí domova.

RECEPT NA DOMÁCÍ RUSKOU ZMRZLINU NAJDETE ZDE

Lahodná okurková limonáda

Láďa Hruška přišel i s receptem, který vás určitě osvěží. Udělal domácí okurkovou limonádu. Recept je jednoduchý a co je nejlepší, oproti limonádě, kterou byste si koupili v restauraci, o hodně ušetříte. Okurková limonáda vás v restauraci vyjde asi na 39 korun, doma na pouhé 4 koruny.

RECEPT NA LAHODNOU OKURKKOVOU LIMONÁDU NAJDETE ZDE

Jogurtový koláč s jahodami

Jahodová sezóna vrcholí, na trhu už jsou běžně k mání sladké české jahody, a toho využil náš inspektor Láďa Hruška. Jednoduše, rychle a opět levně nám upekl lehký jogurtový koláč a opravdu jsme si pochutnali.

RECEPT NA JOGURTOVÝ KOLÁČ S JAHODAMI NAJDETE ZDE

Domácí jogurt

Inspektor televize Nova se vrhl na přípravu domácího jogurtu. Vyzkoušel jeden roky prověřený osvědčený recept. Celý litr poctivého jogurtu si podle Ládi Hrušky tedy dokážete sami jednoduše vyrobit jen ze dvou surovin a to dokonce bez jogurtovacího přístroje.

RECEPT NA DOMÁCÍ JOGURT NAJDETE ZDE

Tvarohový nanuk

Udělejte si nanuk třikrát levněji, než za něj zaplatíte v obchodě. Láďa Hruška tentokrát připravil tvarohový nanuk přelitý čokoládou, jeden jen za 5 korun.

RECEPT NA TVAROHOVÝ NANUK NAJDETE ZDE.

Chřestová polévka

V restauracích je tato polévka považována za takřka exotickou, soudě alespoň podle ceny. Některé ji totiž nabízejí za 79 korun. Láďa Hruška proto připravil sedmkrát levnější variantu. A je opravdu báječná.

RECEPT NA CHŘESTOVOU POLÉVKU NAJDETE ZDE.

Recept na domácí zmrzlinu

Levná a chutná zmrzlina. Je to jednoduché a netrvá to ani moc dlouho, než si ji vyrobíme. Nejvíce času zabere, než nám zmrzka ztuhne v mrazáku.

RECEPT NA DOMÁCÍ ZMRZLINU NAJDETE ZDE

ČTĚTE TAKÉ:

Snídaně podle Dary Rolins: Co jí, aby vypadala skvěle?

Co vaří Dara Rytmusovi k snídani? Pěkné dobroty!

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz