Inspektor TV Nova

Kemp Olešná stále zapomíná na děti, dostal proto bronz

Prázdninový inspektor televize Nova tentokrát prověřoval autokemp Olešná na frýdeckomístecku. S kamerou jsme se tam vrátili po dvou letech. Podívejte se, co jsme zjistili.

Autokemp se nachází hned vedle přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s krásným výhledem na Beskydy. Přijet můžete osobním autem, karavanem, nebo třeba na motorce. Tříčlenná rodinka dá v kempu za stan 60 korun na den. Karavany ani chatky tady nenajdete. Většinu času ale lidé tráví stejně u přehrady. I když ne vždy vyjde počasí.
 

Petang, šachy, bowling, volejbal, stolní tenis, jachting, půjčovna lodiček - to vše tu můžete provozovat. Hlavním tahákem je ale akvapark, který je v prostorách kempu. Koupat se můžete venku i uvnitř. Kolem celé přehrady se navíc vine cyklostezka.
 

Související obsah

Když vám po řádění vyhládne, můžete si vybrat z nabídek dvou zdejších restaurací. "Nejvíc jdou bramboráky a klasika - česká svíčková, kančí se šípkovou omáčkou,“ prozradila provozní restaurace Zdeňka Říháková.
 

V kempu najdete dvě koupelny a záchody. Sprcha vás vyjde na 15 korun. Samozřejmě jsme je pořádně zkontrolovali. Všude čisto a pořádek. Inspektor televize Nova kemp navštívil před dvěma lety. Tehdy jsme dali stříbro. Chybělo totiž zázemí pro ty nejmenší. A nenašli jsme ho ani dnes. I když už se na něm pracuje, hotové bude až po sezóně. Proto hodnotíme o stupínek níž, než minule. Kemp Olešná dostává bronzovou mediali.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Inspektor TV Nova

Důležité Události

Krátká zpráva

Státní správa při šetření Bečvy pochybila, tvrdí sněmovní komise

Sněmovní vyšetřovací komise zjistila k otravě Bečvy pochybení v postupu orgánů státní správy, které se šetřením katastrofy zabývaly. Problém měla především s rychlostí odběru vzorků, ale také v jejich analýze. Ve své závěrečné zprávě navrhla několik zákonných úprav.

Píše se na Deník.cz