Josef Rychtář

Ivetě sháněl léky na černém trhu, obvinil Rychtáře překupník

Ivetě sháněl léky na černém trhu, obvinil Rychtáře překupník
Zdroj: Fotografie: Isifa.com

Pitva prokázala, že v den smrti v sobě Iveta Bartošová měla zbytkový alkohol a látky, které se nachází v antidepresivech. Ty jí měl Rychtář sháhět na černém trhu!

Rychtář má ještě dnes na Ivetině nočním stolku vyskládané léky, které užívala. Veřejnosti ale zřejmě ukázal jen ty, které nebyly příliš kontroverzní. Po pitvě ale vyplouvá na povrch, jak to asi všechno mohlo být ve skutečnosti. Iveta byla závislá na prášcích, potřebovala je, a bylo jí jedno odkud jsou. 

Rychtář jí je měl shánět i ilegální cestou. "Josef mě často kontaktoval. A protože věděl, že umím sehnat jakékoliv léky, tak mi nabízel peníze za to, že mu dovezu určité prášky, které jsou jinak výhradně na předpis,“ svěřil se Blesku nový svědek, jehož identitu deník zná.

 

Jako důkaz má Rychtářův překupník SMS zprávy, které si spolu vyměňovali. Tomu, že zpěvačka byla pod vlivem tlumících léků z řady benzodiazepinů, napovídá i jeho další tvrzení: "Když jsem přestal dodávat, tak mi začala volat sama Bartošová a prosila mě do telefonu, ať jí pomůžu, že ty léky potřebuje."

Související obsah

Když odmítl Ivetě antidepresiva z černého trhu dodávat, měl se Rychtář pokoušet kontaktovat jiné překupníky. Za takové jednání by mohl být nejslavnější vdovec Česka trestně stíhán. Už tak je popotahován za to, zda neměl podíl na tragické smrti své manželky.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz