Barbie

Nové živé Barbie je 16 let! Nikdy prý neměla plastickou operaci

Nové živé Barbie je 16 let! Nikdy prý neměla plastickou operaci
Zdroj: facebook.com

Lidské napodobeniny slavné panenky Barbie se poslední dobou objevují jako houby po dešti. Mnohé dívky se chtějí podobat nedostižnému vzoru ženské krásy. Nyní je tu další.

Šestnáctiletá Lolita Richiová se může pochlubit podobnými tělesnými proporcemi jako má Barbie. Dívka z Kyjeva má hladkou tvářičku, malý nosík a ústa, ale velké oči - stejně jako plastová kráska.

Lolita tvrdí, že nemá žádnou plastickou operaci, která by jí k vzhledu populární dětské hračky dopomohla. Přiznala jen, že nosí kontaktní čočky, díky nimž má podobně vykulené oči jako Barbie.

Tato studentka střední školy nyní dočasně žije v Turkmenistánu a na sociálních médiích získala mnoho fanoušků. "Nikdy jsem si nehrála s panenkami, když jsem byla malá, hrála jsem si venku s klukama," svěřila se dívka.

Související obsah

Nyní chce inspirovat ženy po celém světě, aby se oblékaly přitažlivě a pečovaly o sebe, zkrátka aby byly bez poskvrnky. Vždy se prý dá něco  vylepšit. Ona je prý ale dokonalá od přírody. "Mám nádhernou postavu, takže nedržím ani dietu. Jím jen to, co je k dispozici v lednici, ať už jsou to párky nebo ovoce," pochlubila s Lolita.

Je zvláštní, že nejvíc živých kopií panenky Barbie, se koncentruje právě na Ukrajině. Nejznámější je pětadvacetiletá Valeria Lukyanová, která nedávno šokovala svým výrokem, že by zakázala míchání etnik a plození míšenců. Ta si ale ke svému vzhledu pomohla plastikami. Více v článku ZDE.

Před více než měsícem se zase objevila jistá Alina Kovaľevskaja. Jednadvacetiletá dívka stejně jako Lolita tvrdí, že za sebou nemá žádný zákrok.

ČTĚTE TAKÉ:

Další šílenec chce vypadat jako Ken. A je opravdu dokonalý... blbec

Jak vypadá Barbie bez make-upu? Zhrozíte se, jak je ošklivá

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz