Eliška

Lidé se bouří: Tohle vzkazují vrahovi Elišky, chtějí trest smrti!

Lidé se bouří: Tohle vzkazují vrahovi Elišky, chtějí trest smrti!
Zdroj: TN.cz

Celým Českem otřásla hrůzná vražda teprve devítileté Elišky z Klášterce nad Ohří. Po rozsáhlém pátrání ji našli mrtvou v lesíku. Facebook zahltily vzkazy pro jejího vraha.

Všichni doufali, že se ztracená holčička najde živá a zdravá, naplnil se ale bohužel ten nejčernější scénář. Police potvrdila, že Eliška byla zavražděna. Její tělo našli v lese poblíž Ciboušova, asi jen kilometr od místa jejího bydliště.
 

"Můžeme potvrdit, že dítě zemřelo násilnou smrtí. Přesnou příčinu smrti určí nařízená soudní pitva v následujících dnech," řekla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Za podezřelého zatím policisté nikoho neoznačili. Už se ale objevily spekulace, že mohl vraždit někdo z rodiny nebo že Eliška svého vraha znala, protože s ním podle některých svědectví dobrovolně nastoupila do auta.

____________________________


VÝZVA: Policie hledá veškeré svědky a jejich svědectví, která by mohla vést k objasnění posledních okamžiků zavražděné Elišky a případně by pomohla odhalit jejího vraha. Máte-li takové informace, ozvěte se neprodleně na tísňovou linku policie 158.


____________________________

 

Facebook zaplavily tisíce vzkazů pro zrůdu, která to holčičce udělala. Tohle jsou některé z nich. Lidé volají po obnovení trestu smrti. Jste pro?

 
"Obnovila bych pro tyhle zrůdy trest smrti!!"
 

"Je mi do breku. Čím se toto dítě provinilo, že ho taková lidská zrůda zabila? Co to je za bestii, že může takto ublížit bezbranné Elišce, ale i celé její rodině.............. Upřímnou soustrast Eliščině rodině Nikdy nezapomeneme !!!"
 

"len ta najvacia svina dokaze ublizit dietatu, uprimnu sustrast rodicom a rodine.....toho denta chytit a mucit tym najhorsim sposobom!!!"

"Další strašný čin po aničce... na tu také nikdy nezapomenu...strašný co se děje chudáci dětičky"
 

"Priserny dusledek nasich zakonu.Kdo zabije dite ma automaticky dostat elektricke kreslo a ne byt zkouman zda nahodou chudera neni nemocny."
 

"Trest smrti je málo. UMUČIT k smrti!!!!!!"


 

"Pokud se to tady nezačne popravovat myslím ty zrůdy tak to bude horší a horší"

"Plně souhlasím!!! tresty smrti na ně na zrůdy hnusný zkurvený!!!! Urvat jim koule a nacpat do huby za živa!!!!!"
 

Souhlasim ... smrt za smrt a bolestnou jak se patri ,zadne servitky !!!! Najdeteho a dobijte ho !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

"Myslím si,že trest smrti by pro toho člověka mohlo být osvobození, tyhle zmetky bych normálně nechala ponížit úplně předevšema a za živa je vykastrovala!!"
 

"Svině!! Smrt za smrt!! Upřímnou soustrast rodičům.."
 

"Za smrt,smrt....za smrt ditete, mucit dotycneho!!!!!!!!"
 

"Zastrelit bez milosti.....nejhorsi svine....Obnovit Trest smrti,a verte,ze se uz deticky nebudou muset bat,ale svine se bat budou..."
 

"Doživotí je málo pro tyhle zrůdy,když už tak trest smrti a když už tak mučit a mučit,ať si užijí bolest,protože bolest co si nesou rodiče dítěte je šílená.."

Dívku (†7) znásilnili a pověsili na strom! Vesničané se pomstili

RODIČE, POZOR! Jak ochránit malé děti před nebezpečím?
Jak zajistit dětem bezpečí na cestě do školy a zpět?
Jak varovat malé dítě před cizími lidmi
Odkdy mohou děti chodit samy?

Je divnej? Možná se kolem vás pohybuje pedofil!
Sexuální zneužívání dětí? Může to být i váš problém!

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz