Eliška

Obvinili ji z vraždy dcery Elišky: Teď je doma z blázince a čeká dítě!

Po smrti své dcery Elišky se Tereza zhroutila a skončila na psychiatrii, v listopadu ji policie obvinila z vraždy. Teď už je ale všechno jinak, žena je doma a má se na co těšit.

Na začátku listopadu otřásla celým Českem smrt šestnáctiměsíční Elišky z Vacenovic na Hodonínsku. Její sedmnáctiletá matka nejprve tvrdila, že dívenka zemřela na následky očkování, pitva ale prokázala, že smrt byla násilná. A Terezu obvinila.

Podezření policie potvrdila TN.cz i příbuzná matky. "Tereza chytila rapla. Její mamka potom odešla do práce a Terka zůstala sama doma s malou. Jenže Terka měla pořád nervy. Malá se vzbudila a začala plakat. Terka šla za ní, ale chytila amok a začala s malou silně třást," popsala strašné události, které měly předcházet smrti malé holčičky.

Související obsah

Matka se po smrti holčičky zhroutila a skončila na psychiatrii. Ještě předtím byla hospitalizována v nemocnici v Kyjově, kde ji podle svědků hlídali policisté.

Jenže teď už je všechno jinak, Tereza je z blázince zpátky doma. "Pustili ji asi týden před Vánocemi," potvrdila TN.cz žena, která si přeje zůstat v anonymitě a s rodinou se dobře zná.

A to není jediná novinka, podle informací televize Nova je Tereza znovu těhotná. Jestli je těhotenství důvodem, proč byla z psychiatrické léčebny propuštěna, se nám zatím zjistit nepodařilo. Malou Elišku měla Tereza s přítelem Dominikem, jestli je otcem i druhého dítěte, ale není jasné. "S Dominikem není. Jeho rodiče podali trestní oznámení na Terezu, že zabila Elišku," popsal pro TN.cz zdroj z blízkosti rodiny. Maminka Terezy je na tom kvůli tomu, co se stalo, prý dost špatně.

Související obsah

Policie nechtěla věc jakkoli komentovat a televizi Nova poslala jen strohou odpověď: "S ohledem na věk mladistvé nebude policie zveřejňovat žádné další informace," řekla policejní mluvčí Štěpánka Komárová.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Štvalo ho, že jeho 4měsíční dcerka brblá, zatímco se dívá na televizi. Vstal, šel k ní a udělal něco strašného

LIDSKÉ HYENY: Manželé hlídali miminko známým. Neuvěříte, co strašného mu udělali!

mom/has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz