Nehoda

Honzík (8) a Marek (5) uhořeli s otcem v porsche! Kvůli závodům

Otec (37) jel s malými syny na výstavu, místo toho se zapojili do nelegálních závodů rychlých aut. Zabil sebe i obě děti. Ve vysoké rychlosti vrazil do stromu a auto shořelo. O případu informují všechna slovenská média včetně portálů Cas.sk či Tvnoviny.sk.

Z porsche zůstala jen hromada šrotu. Malý Honzík a Mareček i jejich otec Ján uhořeli. Stačil okamžik, v Porsche Carrera vyletěli ze silnice, napálili to do stromu, auto se vzňalo a proměnilo v rakev, uvedl portál tvnoviny.sk.
 

K tragédii došlo nedaleko Humenného. Právě tam se měly konat nelegální závody luxusních aut, někteří řidiči ale začali závodit už cestou.
 

"Až po Sninu bylo vše bez problémů, ale pak někteří řidiči začali jezdit jako na závodech," přiblížila policejní mluvčí Jana Migalová.
 


 

Z domovských Michalovců údajně vyrazil Ján se syny na výstavu aut, ale místo ní se podle dostupných informací i on zapojil do neoficiálních závodů rychlých aut.

Kolonu tvořilo podle jednoho účastníka jízdy 14 aut a všichni jeli rychlostí kolem 120 km/h, přičemž Ján se rozhodl všechny předjet.
 

Nehodu zřejmě způsobila příliš vysoká rychlost a mírný kopeček, který porsche nadzvedl. Řidič nad ním ztratil kontrolu. Neštěstí se stalo mezi obcemi Ladomirov a Ubľa. Maminka dětí Antónie podle její přítelkyně zkolabovala a hospitalizovali ji.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rytmus je mrtvý! Slovenský web zveřejnil fotografie brutální havárie

Milenci Munzarová a Trnavský: Drsně bourali na motorce

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz