VIDEO: Řidička dupnula na plyn a přeletěla otevřený most!

Celý internet se baví videem malinkého žlutého peugeotu, jehož řidička si troufla na rozpojený most a předvedla kaskadérský kousek, za který by se nemuseli stydět ani hrdinové Kobry 11.

Sklápěcí most v přímořském chorvatském městečku Tisno je v pohybu, mezera mezi jeho dvěma částmi už je skoro třímetrová. Na semaforu u mostu svítí červená.


A pak se najednou přirítí malý žlutý peugeot a rychlostí nějakých 80 kilometrů v hodině opravdu velkou mezeru prostě přeskočí. A pak jede dál, jako by se nechumelilo.

Související obsah


Za volantem ovšem neseděl žádný zkušený kaskadér ani nešlo o žádnou opileckou sázku. Nedobrovolnou kaskadérkou se stala osmapadesátiletá žena, která tvrdí, že si nevšimla červené na semaforu, protože ji oslnilo slunce.


Ona i její spolujezdkyně z krkolomného kousku kupodivu vyvázly bez jakéhokoli zranění, přežilo i samotné auto. Jen bylo potřeba poštelovat airbagy, které pochopitelně po dopadu na druhou stranu mostu vystřelily.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kocián z Lunetiku přiznal, že zranění skutečně způsobil expřítelkyni on svým autem!

Video: Blázen přeskakuje rychle jedoucí auto

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz