Natáčení

Natáčení akčního filmu skončilo tragédií: Smrt přímo na placu!

Velkou tragédií skončilo natáčení druhého dílu akční komedie Deadpool. Přímo na placu zemřela motocyklová závodnice Joi "SJ" Harrisová, která pracovala jako kaskadérka. Lítost nad její smrtí vyjádřil i herec v hlavní roli Ryan Reynolds.

Dívka zemřela při natáčení akční scény, při které měla předvést kaskadérský kousek na motorce. Byla zkušenou motocyklovou závodnicí, a tak všichni čekali, že úkon zvládne bez problémů. Deadpool 2 byl ale prvním filmem, kde Joi pracovala jako kaskadérka, měla být náhradnicí herečky Zazie Beetz.

O tragédii informovala policie z Vancouveru, kde se pokračování úspěšného snímku natáčí. Podle portálu Daily Mirror zvládla Joi kaskadérský kousek čtyřikrát, režisér ale zřejmě stále nebyl spokojen. Při pátém pokusu ztratila kontrolu nad motorkou a prorazila skleněnou stěnu nedaleké budovy.

Neštěstí se stalo v pondělí kolem půl deváté ráno místního času. Na místo vyrazili policisté a záchranáři, kteří Harrisovou převezli do nemocnice. Lékaři už jí ale nedokázali pomoci a dívka po převozu zemřela.

Související obsah

Soustrast vyjádřila i hvězda filmové série a oblíbený herec Ryan Reynolds. "Dnes jsme při natáčení přišli o člena týmu. Jsme zdrcení, šokovaní a zničení. Ale je nám jasné, že žádný z našich pocitů se nemůže ani blížit zármutku a bolesti, kterou cítí její rodina a blízcí," napsal na sociální síť.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Natáčení

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz