Natáčení

Natáčení akčního filmu skončilo tragédií: Smrt přímo na placu!

Velkou tragédií skončilo natáčení druhého dílu akční komedie Deadpool. Přímo na placu zemřela motocyklová závodnice Joi "SJ" Harrisová, která pracovala jako kaskadérka. Lítost nad její smrtí vyjádřil i herec v hlavní roli Ryan Reynolds.

Dívka zemřela při natáčení akční scény, při které měla předvést kaskadérský kousek na motorce. Byla zkušenou motocyklovou závodnicí, a tak všichni čekali, že úkon zvládne bez problémů. Deadpool 2 byl ale prvním filmem, kde Joi pracovala jako kaskadérka, měla být náhradnicí herečky Zazie Beetz.

O tragédii informovala policie z Vancouveru, kde se pokračování úspěšného snímku natáčí. Podle portálu Daily Mirror zvládla Joi kaskadérský kousek čtyřikrát, režisér ale zřejmě stále nebyl spokojen. Při pátém pokusu ztratila kontrolu nad motorkou a prorazila skleněnou stěnu nedaleké budovy.

Neštěstí se stalo v pondělí kolem půl deváté ráno místního času. Na místo vyrazili policisté a záchranáři, kteří Harrisovou převezli do nemocnice. Lékaři už jí ale nedokázali pomoci a dívka po převozu zemřela.

Související obsah

Soustrast vyjádřila i hvězda filmové série a oblíbený herec Ryan Reynolds. "Dnes jsme při natáčení přišli o člena týmu. Jsme zdrcení, šokovaní a zničení. Ale je nám jasné, že žádný z našich pocitů se nemůže ani blížit zármutku a bolesti, kterou cítí její rodina a blízcí," napsal na sociální síť.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz