Učitelka

Učitelka přelepovala prvňáčkům ústa lepenkou! Byla to hra, hájí se

Neuvěřitelný případ se stal v Machníně u Liberce. Učitelka tam při výuce přelepovala prvňáčkům ústa lepící páskou. Prý proto, že se bavili během vyučování.

Školu i štáb TV NOVA na podivné chování učitelky na základní škole v Liberci-Machníně upozornili rodiče, kterým se děti svěřily s nepříjemným zážitkem. Učitelka jim tam měla zalepovat ústa lepící páskou.


Vedení školy učitelku okamžitě propustilo. Prvňáčci jakoby měli víc rozumu než jejich třídní. Celé se to stalo při výuce ve smíšené třídě. Bylo v ní osm prvňáčků se žáky 3.třídy.


Učitelka se hájí, že to byla jen špatně pochopená hra. Děti to ale vidí jinak. "Měli z toho červenou pusu, jak jim to potom úplně strhla ošklivě," sdělila TV Nova žákyně třetí třídy, která u incidentu byla. "S paní učitelkou byl ukončen pracovní poměr v době té zkušební lhůty, takže v podstatě už tady nepracuje," sdělil TV Nova Aleš Kozák, zástupce ředitele ZŠ Machnín.

Související obsah


Padesátiletá kantorka vydržela ve škole pouhé tři týdny. Škola si ji vybrala jako zástup za nemocnou učitelku. Šlo o náhodný výběr ze seznamu pedagogů na internetových stránkách krajského úřadu. Zarážející je, že navzdory pochybení je jméno učitelky stále v nabídce, a může ji kdykoliv oslovit kterákoliv jiná škola.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chudák štěně! Někdo ho přivázal v lese a hubu mu zalepil páskou

Nový hit internetu: Lidé si olepují obličej páskou

pet, TN.cz

K tématu Učitelka

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz